Zaproszenia na chrzest, zaproszenia na komunię ze zdjęciem, tanie zaproszenia ślubne

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

ZAPROSZENIA NA CHRZEST
Studio DICARTE oferuje kompleksową oprawą graficzną przyjęć okolicznościowych. Projektujemy niepowtarzalne, w pełni spersonlizowane zaproszenia na każdą okazję.

Lato to idealny okres na organizację uroczystości rodzinnych w plenerze ! Ciepły, słoneczny dzień i otaczająca nas zieleń to najpiękniejsza oprawa rodzinnej uroczystości takiej jak chrzest, ślub, urodziny czy rocznica ślubu. Słońce za oknem zachęca również do złapania za aparat i fotografowania naszych pociech. Podaruj rodzinie i znajomym wyjątkowe, w pełni spersonalizowane zaproszenia na chrzest

Papeteria ślubna to zaproszenie gości do udziału w jednym z najpiękniejszych dni naszego życia.
Zaproszenia na ślub robią pierwsze wrażenie wśród Waszych gości. Pierwsze wrażenie powinno być jak najlepsze, dlatego zaproszenia muszą być eleganckie i niepowtarzalne, dopasowane stylistycznie do charakteru uroczystości. Mamy propozycję dla par, które planują ślub zarówno w okresie letnim jak i jesiennym czy zimowym. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne zaproszenia z motywami kwiatów malowanych akwarelami lub inne subtelne i delikatne motywy pasujące do oprawy Twojej uroczystości. Pozwól, że pomożemy Ci stworzyć zaproszenia ślubne Twoich marzeń na naszym luksusowym, fakturowanym papierze bawełnianym.

W większości parafii Pierwsza Komunia odbywa się w jedną z majowych niedziel, dlatego nie pozostaje nam już wiele czasu na przygotowanie listy gości i zaproszenie ich na tę wyjątkową dla naszego dziecka uroczystość. W tym roku przygotowaliśmy stylowe i eleganckie zaproszenia na komunię.

Chrzest Święty naszego dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Ten dzień ma być wyjątkowy dla Was i Waszego dziecka. Studio DICARTE oferuje Państwu jednolitą oprawę graficzną tego wydarzenia - wyjątkowe zaproszenia na chrzest ze zdjęciem dziecka, podziękowania dla gości, menu czy winietki na stół.

Czy to już? Chłopiec czy dziewczynka? Jak ma na imię? Ile waży? Jaki ma kolor oczu? Tyle pytań i tylko jedna odpowiedź: zawiadomienia o narodzinach dziecka ze zdjęciem. Tak wyjątkowe, jak Twoje dziecko.


Aktualnie największym zainteresowaniem cieszą się nasze unikalne zaproszenia na chrzest ze zdjęciem dziecka, zaproszenia na ślub oraz zaproszenia komunijne ze zdjęciem dziecka.
Nie zapomnij podziękować gościom, dzięki którym Twój wielki dzień był wyjątkowy wręczając im eleganckie i unikalne podziękowania ze zdjęciem. Karki z podziękowaniem dla gości, to okazja do okazania prawdziwej wdzięczności za wsparcie, towarzystwo, miłość i prezenty.


NOWOŚĆ W OFERCIE

Z przyjemnością informujemy, że realizujemy Wasze pomysły na oryginalne dekoracje ścienne: plakaty typograficzne, tablice wspomnień, foto dekoracje ścienne.
Typografia we wnętrzach zaczęła królować w ostatnich latach. Literki gigantyczne i całkiem małe, czarno-białe i kolorowe, pojedyncze i ułożone w złote myśli, cytaty lub hasła motywacyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu. Zanim jednak zdecydujesz się na ozdobienie swojej ściany cytatem, zastanów się czy aby na pewno pasuje on do Ciebie i Twojego mieszkania. Powielanie tekstów widzianych we wnętrzach publikowanych w prasie, czy w internecie, nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto powiesić coś osobistego. W Studio DICARTE przygotujemy dla Ciebie plakat lub obraz na płótnie z Twoją ulubioną sentencją, mottem, złotą myślą.
Przygotujemy dla Ciebie również personalizowane dekoracje ścienne ze zdjęciami np. foto metryczki do pokoju dziecięcego, tablice wspomnień z ważnych wydarzeń w życiu.


© 2006-2018 Studio DICARTE Stylowa i elegancka papeteria okolicznościowa
Wszystkie projekty, treści oraz zdjęcia na stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie ich i wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione.