Zaproszenia na chrzest, wesele, ślub, komunię, zawiadomienia o narodzinach dziecka

MAŁE RZECZY TWORZĄ WIELKIE DNI !

STUDIO DICARTE ZAJMUJE SIĘ KOMPLEKSOWĄ OPRAWĄ GRAFICZNĄ PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH. TWORZYMY NIEPOWTARZALNE, W PEŁNI SPERSONALIZOWANE ZAPROSZENIA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Papeteria ślubna to zaproszenie gości do udziału w jednym z najpiękniejszych dni naszego życia. Mamy propozycję dla par, które planują ślub w okresie letnim. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne zaproszenia z motywami kwiatów malowanych akwarelami. Podaruj swoim gościom wyjątkowe i subtelne zaproszenia na ślub.

Do każdego zamówienia na komplet papeterii ślubnej ( zaproszenia + podziękowania + winietki lub menu weselne) dodajemy prezent dla nowożeńców - plakat z przepisem na miłość.

Czy to już? Chłopiec czy dziewczynka? Jak ma na imię? Ile waży? Jaki ma kolor oczu? Tyle pytań i jedna odpowiedź: zawiadomienie o narodzinach ze zdjęciem – tak wyjątkowe, jak Twoje dziecko zawiadomienia o narodzinach dziecka ze zdjęciem


Aktualnie największym zainteresowaniem cieszą się nasze unikalne zaproszenia na chrzest ze zdjęciem dziecka, zaproszenia ślubne oraz zaproszenia na komunię. Nie zapomnij podziękować gościom za przybycie na uroczystość wręczając im eleganckie i w pełni spersonalizowane podziękowania ze zdjęciem.

Magiczny czas życzeń... Nadchodzi czas kiedy będzie mnóstwo okazji do składania życzeń. Zapoznaj się z naszą ofertą unikalnych w pełni spersonalizowanych kart świątecznych.
Najpiękniejsze święta w roku wymagają szczególnej oprawy: kartki świąteczne ze zdjęciem i życzeniami od serca.


NOWOŚĆ W OFERCIE STUDIO DICARTE

Z przyjemnością informujemy, że realizujemy Wasze pomysły na oryginalne dekoracje ścienne: plakaty typograficzne, tablice wspomnień, foto dekoracje ścienne.
Typografia we wnętrzach zaczęła królować w ostatnich latach. Literki gigantyczne i całkiem małe, czarno-białe i kolorowe, pojedyncze i ułożone w złote myśli, cytaty lub hasła motywacyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu. Zanim jednak zdecydujesz się na ozdobienie swojej ściany cytatem, zastanów się czy aby na pewno pasuje on do Ciebie i Twojego mieszkania. Powielanie tekstów widzianych we wnętrzach publikowanych w prasie, czy w internecie, nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto powiesić coś osobistego. W Studio DICARTE przygotujemy dla Ciebie plakat lub obraz na płótnie z Twoją ulubioną sentencją, mottem, złotą myślą.
Przygotujemy dla Ciebie również personalizowane dekoracje ścienne ze zdjęciami np. foto metryczki do pokoju dziecięcego, tablice wspomnień z ważnych wydarzeń w życiu.


© Studio DICARTE 2006-2016


polityka dotycząca "ciasteczek"